
Постільна білизна Saten Strip сімейний (ТМ ARAN CLASY) Lacivert, Туреччина
3 740 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13444
+380 (63) 933-22-28
Viber - +380 (97) 239-68-78Viber
- +380 (66) 991-40-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підковдра: 160х220 см (2 шт.) у смужку
Простирадло: 240х260 см (1 шт.) без смужки
Наволочка: 50х70 см (2 шт.) у смужку
Наволочка: 70х70 см (2 шт.) без смужки
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aran CLASY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | темно-синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 740 ₴





