
Постільна білизна Saten Strip 160х220 (ТМ ARAN CLASY) Krem, Туреччина
2 266 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12450
+380 (63) 933-22-28
Viber - +380 (97) 239-68-78Viber
- +380 (66) 991-40-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підковдра: 160х220 см (1 шт.) у смужку
Простирадло: 180х240 см (1 шт.) без смужки
Наволочка: 50х70 см (1 шт.) у смужку
Наволочка: 70х70 см (1 шт.) без смужки
| Комплект постільної білизни SATIN STRIPE турецького виробництва TM CLASY. |
| Сатинові комплекти — найпопулярніші та найпопулярніші моделі. Виготовлені з м'якого сатину, що схожий на шовк. Продаються в подарункових пакованнях. Для більшості покупців першорядного значення має тактильний комфорт тканин. На дотик сатин дуже приємний, переконатися в цьому можна з першого дотику. Але спробувавши сатинові комплекти в ділі, ви закохаєтеся в них ще більше. Постільна білизна створює враження м'якої хмари, що «обіймає». Одного разу відчувши комфорт такого текстилю, вже не хочеться міняти його на щось інше |
| Постільна білизна «ARAN CLASY» не блякне і не втрачає кольору навіть після багаторазового прання, тому що тканини проходять спеціальне оброблення- мерсеризацію. |
| Виготовляється сатин із сильно скрученої бавовняної нитки. Саме ця сильна скрученість і дає той блиск, який характерний для сатинових тканин. Гладкість поверхні тканини забезпечується тим, що на лицьовій поверхні утворюється настил з основних ниток. Це і дає відчуття блискучій шовковій поверхні. |
| Переваги сатину: |
| 1. Матеріал добре зберігає форму та майже не мнеться. Це особливо актуально для тих, хто не любить прасувати постільну білизну, а також тих, хто не застилає ліжко покривалом. |
| 2. Сатин, виготовлений зі 100% бавовни, не прилипає до тіла та не ковзає ліжка. |
| 3. На дотик сатин дуже гладкий і прохолодний, немов шовк. Але під час сну ви не змерзнете: ця тканина добре тримає тепло (краще шовку), вбирає піт і «дихає». Гігієнічним воно вважається завдяки 100% натуральній бавовні. Цю білизну можна використовувати для теплої та холодної пори року. |
| Компанія “Zerontextile" представляє величезний вибір турецького фабричного текстилю від найвідоміших торгових марок. |
| Весь представлений асортимент від виробника, високоякісний і фабричний пошив. |
| Безліч кольорів і моделей, постійне оновлення, ретельна робота — це все для того, щоб кожен із наших клієнтів завжди зміг підібрати товар на свій смак. |
| Широкий асортимент товарів за доступними цінами. |
| Наші моделі можуть порадувати як Вас, так і бути чудовим подарунком, який не залишити байдужою жодну людину. |
| Ми працюємо з гуртовими покупцями й тому зробили спільну роботу максимально простою, зрозумілою та зручною. |
| Ми пропонуємо: швидке та просте оформлення замовлення, оперативне оброблення заявок, своєчасне надсилання товару до транспортної служби, гнучку систему знижок, індивідуальний підхід до кожного замовника. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aran CLASY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Сатин |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Колір | Кремовий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | смужка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 266 ₴



