
Скатертина тефлонова прямокутна 160х260 (TM Masali), Evin KREM Туреччина
1 012 ₴
- В наявності
- Код: 20685
+380 (63) 933-22-28
Viber - +380 (97) 239-68-78Viber
- +380 (66) 991-40-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шикарна скатертина з жакардовим малюнком стане вишуканим подарунком і просто чудовою прикрасою на ваш стіл. Скатертини турецької фабрики підкорять вас своєю якістю та красою. Скатертина запакована в подарункову коробку преміумкласу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип виробу | Скатертина |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Бежевий |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Водовідштовхувальна | Так |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 260 см |
| Ширина скатертини | 160 см |
| Склад матеріалу | |
| Поліестер | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | жаккард |
| Виробник | TM Masali |
| Вага | |
| Вага скатертини | 1кг |
| Щільність | |
| Щільність скатертини | 300г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012 ₴


