Топ продаж

Електропростирадло (простирадло з підігрівом) 120х160 tm YASAM Бірюза , Туреччина
594 ₴
- В наявності
- Код: 20612
+380 (63) 933-22-28
Viber - +380 (97) 239-68-78Viber
- +380 (66) 991-40-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Електропростирадло забезпечує рівномірний розподіл тепла на всій площі простирадла. Рекомендується для людей, які піклуються про своє здоров'я. Заспокоює невралгії, допомагає розслабити м'язи та покращує кровообіг. Рекомендується під час лікування симптомів артриту та ревматизму. Забезпечує швидкий та рівномірний розподіл тепла. Це дає вам із задоволенням відпочити в теплому ліжку всього через кілька хвилин після увімкнення електропрости.
Характеристики:
- Тип живлення: от сети
- Матеріал: фліз + повсть
- Кількість режимів нагрівання: 2
- Розмір: 120x160</strong> см
- Країна виробника: Туреччина
- Виробник: YASAM
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yasam |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Час нагріву | 5 хв |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 120 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Таймер | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Вага | 0.876 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
| Тканина | |
| Тканина | верхній шар тканини — фліз, нижній шар тканини — повсть |
Інформація для замовлення
- Ціна: 594 ₴





