PREMIUM

Подушка 50х70 (TM KADINCA l) Гусячий пух , Туреччина
1 672 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20543
+380639332228
- +380 (63) 933-22-28Viber
- +380 (97) 239-68-78Viber
- +380 (66) 991-40-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Виробник: ТМ KADINCA
Країна: Туреччина
Тканина: 85% бавовна; 15% полієстер ; дуже цупка і міцна тканина
Наповнювач: 60% штучний гусячий пух , 40%(HCS)-порожнисте кон'юговане силіковане волокно
Вага: 1.1 кг
Розміри: 50*70
Паковання: В сумочке

Усе для вашого ідеального сну:
- Приємний хрусткий дотик чохла
- Бездоганна форма з кантом по периметру
- Естетична індивідуальна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал напірника/чохла | Бамбук, бавовна |
| Наповнювач | Штучний лебединий пух, Бамбукове волокно |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Висота подушки | 15 см |
| Вага | 1100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 672 ₴







