
CHARLOTTE 3D RANFORCE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charlotte |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Коттон |
| Щільність | 120 г/м2 |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 112 ₴





