Комплект постільної білизни Бязь бавовна турецького виробництва TM Zeron. Бязь — це інноваційний матеріал, який розробили турецькою текстильною компанією для виробництва постільної білизни. Практична білизна з високоякісної бязі виробляється під брендом "TM Zeron" за помірною ціною. Хлочастобумажна тканина вирізняється особливо міцною та приємною для шкіри фактурою, завдяки щільному переплетенню ниток. Завдяки особливому плетінню і високій якості пряжі, такі вироби довго зберігають естетичний вигляд, не вицвітають, мають гарні експлуатаційні властивості. Вона м'яка та приємна на дотик. Довговічна та недороге білизна. Ну і, звичайно, кожен виробник, що поважає себе, подумає про гарне та міцне паковання, яке також є ознакою якісного товару. Оскільки Бязь був створений насамперед для пошиття спального приладдя,он відповідає більшості вимог до домашнього текстилю. До позитивних властивостей цього матеріалу можна віднести: добре терморегуляцію (зберігає тепло, дає можливість тілу дихати); гладку матову рівномірну фактуру без вузликів; високу чіткість, яскравість і стійкість принтів; зносостійкість (до 200 циклів прання); практичність, гігієнічність (не вимагає особливого догляду, можна прати в гарячій воді). Весь представлений асортимент від виробника, високоякісний і фабричне пошиття. Безліч кольорів і моделей, постійне оновлення, ретельна робота — це все для того, щоб кожен із наших клієнтів завжди зміг підібрати товар на свій смак, бути чудовим подарунком, який не залишить байдужим жодну людину. На одному інтернет-магазині zerontextile.com.ua будь-який покупець зможе підібрати комплект постільної білизни відповідно до смаку та бюджету!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Колір | Жовтий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴










