Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Поліестер |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Висота подушки | 15 см |
| Вага | 1.2 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TM Lorine |
| Наповнювач | |
| Наповнювач подушки | 70% вовна 30% силікон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 616 ₴








