Евро розмір: Підковдра: 200х220 см(1 шт).
g>Простирадло: 220х240 см (1 шт.).
Наволочка: 50х70 см(2шт)
Наволочка: 50х70 см(2шт)
|
||
| Практична білизна з високоякісної бязі (ранфорсу) виробляється під брендом «TM LORINE» за порівняно недорогою ціною. Бавовняна тканина вирізняється особливо міцною та приємною для шкіри фактурою, завдяки щільному переплетенню ниток. Завдяки особливому плетінню і високій якості пряжі, такі вироби довго зберігають естетичний вигляд, не вицвітають, мають гарні експлуатаційні властивості. Вона м'яка та приємна на дотик. Комплекти з ранфорсу — міцна бязь. Довговічна та недороге білизна. | ||
| Ну і, звичайно, кожен виробник, що поважає себе, подумає про гарне та міцне паковання, яке також є ознакою якісного товару. | ||
| Оскільки ранфорс був створений насамперед для пошиття спального приладдя, він відповідає більшості вимог, які пред'являються до домашнього текстилю. До позитивних властивостей цього матеріалу можна зарахувати: | ||
| гарну терморегуляцію (зберігає тепло, дає тілу можливість дихати); | ||
| гладку матову рівномірну фактуру без вузликів; | ||
| високу чіткість, яскравість і стійкість принтів; | ||
| зносостійкість (до 200 циклів прання); | ||
| практичність, гігієнічність (не вимагає особливого догляду, можна прати в гарячій воді). | ||
| високу гігроскопічність (об'єм вологи, що вбирається, може становити до 20% від ваги матерії). | ||
| Висока якість, цікавий дизайн. | ||
| Весь представлений асортимент від виробника, високоякісний і фабричний пошив. | ||
| Безліч кольорів і моделей, постійне оновлення, ретельна робота — це все для того, щоб кожен із наших клієнтів завжди зміг підібрати товар на свій смак. | ||
| Наші моделі можуть порадувати як Вас, так і бути чудовим подарунком, який не залишити байдужою жодну людину. | ||
| У нашому інтернет-магазині zerontextile. com.ua будь-який покупець зможе підібрати комплект постільної білизни відповідно до свого смаку та бюджету! |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 120 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | TM Lorine |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 70 % |
| Поліестер | 30 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Вага | |
| Вага | 2.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴






