АКЦІЯ

Постільна білизна двоспальна Бязь бавовна 180х220 (ТМ LORINE), Туреччина
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 19192
+380 (63) 933-22-28
Viber - +380 (97) 239-68-78Viber
- +380 (66) 991-40-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
esh=1&PIMAGE_ID=6509474105" style="width:640px;height:853px">Двоспальний розмір: Підковдра: 180х220 см(1 шт).
Простирадло: 220х240 см (1 шт.).
Наволочка: 50х70 см(2шт)
Наволочка: 50х70 см(2шт)

Представлений асортимент — від недорогих моделей і до VIP моделей.
Наші моделі можуть порадувати, як Вас так і бути чудовим подарунком, який не залишити байдужим жодну людину.
Ми працюємо з гуртовими покупцями й тому зробили спільну роботу максимально простою, зрозумілою та зручною.
Ми пропонуємо: швидке та просте оформлення замовлення, оперативне оброблення заявок, своєчасне надсилання товару до транспортної служби, гнучку систему знижок, індивідуальний підхід до кожного замовника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 120 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | TM Lorine |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 70 % |
| Поліестер | 30 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Вага | |
| Вага | 1.9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






