
Електропростирадло (простирадло з підігрівом) 120х160 фліз + повсть TM Siyah Inci, Туреччина
682 ₴
- Немає в наявності
- Код: 19083
+380 (63) 933-22-28
Viber - +380 (97) 239-68-78Viber
- +380 (66) 991-40-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Електропростирадло забезпечує рівномірний розподіл тепла на всій площі простирадла. Рекомендується для людей, які піклуються про своє здоров'я. Заспокоює невралгії, допомагає розслабити м'язи та покращує кровообіг. Рекомендується під час лікування симптомів артриту та ревматизму. Забезпечує швидкий та рівномірний розподіл тепла. Це дає вам із задоволенням відпочити в теплому ліжку всього через кілька хвилин після увімкнення електропрости.
Характеристики:
- Тип живлення: от сети
- Матеріал: фліз + повсть
- Кількість режимів нагрівання: 2
- Розмір: 120x160 см
- Країна виробника: Туреччина
- Виробник: Siyah Inci
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Час нагріву | 5 хв |
| Розмір | Полуторний |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 120 см |
| Машинне прання | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Таймер | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 0.876 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Електричні простирадла |
| Тканина | |
| Тканина | верхній шар тканини — фліз, нижній шар тканини — повсть |
Інформація для замовлення
- Ціна: 682 ₴






