АКЦІЯ

Постільна білизна Ранфорс бавовна 145x220 (ТМ ZERON EKO) модель DANDELION PEMBE, Туреччина
836 ₴
- В наявності
- Код: 18661
+380 (63) 933-22-28
Viber - +380 (97) 239-68-78Viber
- +380 (66) 991-40-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підковдра: 145х220 см(1 шт).
Простирадло: 150х220 см(1 шт).
Наволочка: 50х70 (1шт)
Щільність:125г/м2

|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zeron |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 145 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Вага | |
| Вага | 1.7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сливовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 836 ₴




