
Комплект трикотажної постільної білизни з вафельним покривалом 160х240 Pike (ТМ Modalita) Bej, Туреччина
1 760 ₴
- В наявності
- Код: 17608
+380 (63) 933-22-28
Viber - +380 (97) 239-68-78Viber
- +380 (66) 991-40-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Покривало: 160х240
Простирадло: 100х200+30 см борт
Наволочка: 50х70 (1шт)
| Літня трикотажна постільна білизна з вафельним покривалом ранфорс «TM MODALITA» |
| Піке набір — це комплект "літньої" постільної білизни, , що складається з вафельного покривала — піке (знаємо, що пике - щільна бавовняна тканина, що чудово пропускає повітря й поглинає влагу), простирадла и наволочок. Тут вафельне покривало виступає як укривала, і чудово підходить для комфортного сну. Дуже зручні постільні набори з піке. |
| У тканині піке особливе переплетення волокон, завдяки якому полотно стає схожим на сітку з дуже дрібними осередками. Спростивши слова, цей матеріал дає шкірі «дихати» й не перегріватися, якщо людина активно рухається або просто відпочиває. Сьогодні з піке шиють покривала, пледи, постільну білизну та навіть рушники. Вироби з цієї тканини — гіпоалергенний, міцний і невибагливий у догляді. |
| Піке чудово зберігає форму та виділяється високою практичністю. Максимальна простота та чудова збережність зовнішнього вигляду, яскравих барв та інших характеристик наділяють матеріал великою популярністю в текстильної промисловості. |
| Тканина піке легко впізнати за характерним малюнком. Особливе переплетення ниток основи та качка створює добре всім знайомий геометричний орнамент у формі сіточки, квадратів, ромбів. Але й сама тканина виготовляється в різних видах. Візерунок зазвичай буває дрібний, нескладний (ромби, квадратики, стільники), смужка практично не трапляється. Також випускається піке з основними рубчиками різної товщини. Різновидом піке є вафельна тканина (вафельні рушники). Тканина міцна, мало мнеться, має високий показник гігроскопічності, добре переносить прання в машині, не линяє, не блякне на сонці. Після прання можна підфарбувати. Піке надходить у продаж переважно в вибіленому вигляді, але буває кольоровим або з набивним малюнком. |
| Розрізняють і такі типи піке: |
| дитяче; |
| трикотажне (його ще називають французьким); |
| піке-бумазея. |
| Компанія "Zerontextile” " представляє величезний вибір турецького фабричного текстилю від найвідоміших торгових марок. |
| Весь представлений асортимент від виробника, високоякісний і фабричний пошив. |
| Безліч кольорів і моделей, постійне оновлення, ретельна робота — це все для того, щоб кожен із наших клієнтів завжди зміг підібрати товар на свій смак. |
| Широкий асортимент товарів за доступними цінами. |
| Представлений асортимент — від недорогих моделей і до VIP моделей. |
| Наші моделі можуть порадувати як Вас, так і бути чудовим подарунком, який не залишити байдужою жодну людину. |
| Ми працюємо з гуртовими покупцями й тому зробили спільну роботу максимально простою, зрозумілою та зручною. |
| Ми пропонуємо: швидке та просте оформлення замовлення, оперативне оброблення заявок, своєчасне надсилання товару до транспортної служби, гнучку систему знижок, індивідуальний підхід до кожного замовника |
| У нашому інтернет-магазині zerontextile. com.ua представлені комплекти постільної білизни різних розмірів із різними малюнками та колірними рішеннями. У нас ви зможете підібрати комплект постільної білизни гарної якості за доступною ціною, провідних виробників Туреччини під інтер'єр своєї спальної кімнати. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Клітка |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 100 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 240 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підковдра | покривало вафельний |
| Тип сировини | Натуральне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 760 ₴



