
Подушка 40*60 ортопедична MEMORY одна хвиля( TM ZERON) , Турцiя
836 ₴
- В наявності
- Код: 14293
- +380 (63) 933-22-28Viber
- +380 (97) 239-68-78Viber
- +380 (66) 991-40-28
Производитель: ТМ Seral
Страна: Турция
Ткань: 65% полиэстер 35% виско
Наполнитель: 100% виско
Вес: 900 г
Размеры: 40*60
Упаковка: в сумочке

Ортопедические подушки - самые правильные из подушек. Удобная анатомическая форма и способность подстраиваться под индивидуальные особенности, хорошо поддерживая шейные позвонки, помогает вам полноценно отдыхать и хорошо себя чувствовать каждое утро.
Широкий ассортимент в каталоге нашего интернет-магазина позволит каждому подобрать удобную подушку для сна.
Наповнення правильної подушки з ефектом пам'яті становить термоэластичная пінка "Visco". Її структура та унікальні механічні властивості розслаблюють м'язи шиї і позбавляють від спазмів.
Завдяки особливому выгнутому профілю анатомічна подушка з пам'яттю забезпечує підтримання правильної рівної опори шийних хребців, незалежно від положення голови. Тканина має антибактеріальний захист, климатизационные волокна в її складі запобігають пітливість, а також розподіляють вологу з поверхні, швидко її вбираючи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zeron |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнювач | Visco Memory |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 60 см |
| Висота подушки | 15 см |
| Вага | 1300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний матеріал наволочки | 65% поліестер 35% віскоз |
- Ціна: 836 ₴





