
Постільна білизна Ранфорс 160х220 (TM Aran Clasy) Delfin, Туреччина
1 672 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15932
+380 (63) 933-22-28
Viber - +380 (97) 239-68-78Viber
- +380 (66) 991-40-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Підковдра: 160х220 см(1 шт).
Простирадло: 180х240 см (1 шт.).
Наволочка: 50х70 см(1шт).

| КОМПЛЕКТ ПІДРОСТКОВОГО ПОТУЖНОГО БІЛЬЯ «TM CLASY» |
| Ранфорс — це інноваційний матеріал, який спочатку був розроблений турецькою текстильною компанією для виробництва постільної білизни. Спальні речі з ранфорсу вирізняються підвищеною щільністю і гладкою, приємною для шкіри фактурою. Завдяки особливому плетінню та високій якості пряжі, такі вироби довго зберігають естетичний вигляд, не вицвітають, мають гарні експлуатаційні властивості. |
| Високоякісний м'який ранфорс: 100% бавовна щільність — 125 г/м. Ця тканина гіпоалергенна, комфортна та гігієнічна: у її виробництві використовуються матеріали та барвники, які не містять шкідливих речовин, що не подразнюють шкіру, безпечна для дітей. |
| Ранфорс — ідеальна тканина для пошиття постільної білизни. Тканина довговічна та міцна. |
| Оскільки ранфорс був створений насамперед для пошиття спального приладдя, він відповідає більшості вимог, які пред'являються до домашнього текстилю. До позитивних властивостей цього матеріалу можна зарахувати: |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ : |
| Екологічно чистий матеріал, склад — стовідсоткова бавовна; |
| зносостійкий, не алергенний, чудово пропускає повітря, майже не мнеться, добре прасується тощо. |
| гарну терморегуляцію (зберігає тепло, дає тілу можливість дихати); |
| гладку матову рівномірну фактуру без вузликів; |
| висока чіткість, яскравість і стійкість принтів; |
| зносостійкість (до 200 циклів прання); |
| практичність, гігієнічність (не вимагає особливого догляду, можна прати в гарячій воді) |
| гіпоалергенний — ідеально підходить для дитячої постільної білизни за своїми характеристиками — не подразнює шкіру, |
| Має високу гігроскопічність; |
| Ранфорс здатний регулювати теплообмін, тобто гріти в холод і віддавати прохолоду в спеку; |
| Не втрачає первісного вигляду навіть після багаторазового прання! |
| Призначення: для постільної білизни, для домашнього текстилю, для декору, для штор, для коконів, для ліжка, подушки, для дитячого текстилю, для наволочки, для конвертів, для покривал, для плеча, для скатертин і серветок, для покривала, для одягу, для одягу намет. |
| Компанія "Zerontextile"" представляє величезний вибір турецького фабричного текстилю від найвідоміших торгових марок. |
| Весь представлений асортимент від виробника, високоякісний і фабричний пошив. |
| Безліч кольорів і моделей, постійне оновлення, ретельна робота — це все для того, щоб кожен із наших клієнтів завжди зміг підібрати товар на свій смак. |
| Широкий асортимент товарів за доступними цінами. |
| Представлений асортимент — від недорогих моделей і до VIP моделей. |
| Наші моделі можуть порадувати як Вас, так і бути чудовим подарунком, який не залишити байдужою жодну людину. |
| Ми працюємо з гуртовими покупцями й тому зробили спільну роботу максимально простою, зрозумілою та зручною. |
| Ми пропонуємо: швидке та просте оформлення замовлення, оперативне оброблення заявок, своєчасне надсилання товару до транспортної служби, гнучку систему знижок, індивідуальний підхід до кожного замовника |
| У нашому інтернет-магазині zerontextile. com.ua представлені комплекти постільної білизни різних розмірів із різними малюнками та колірними рішеннями. У нас ви зможете підібрати комплект постільної білизни гарної якості за доступною ціною, провідних виробників Туреччини під інтер'єр своєї спальної кімнати. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aran CLASY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Тип сировини | Натуральне |
| Щільність | 125 ніт/см2 |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Призначення | Для ліжка |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 672 ₴



