
Євро розмір:
Покривало: 230х260 см (1 шт.)
Простирадло: 240х260 см (1 шт)
Наволочка: 50х70 см (2 шт.).

Комплекти постільного білизни з покривалом "TM ZERON"
Комплект виготовлений із тканини високоякісного ранфорсу, яка має чудові особливості. Вона міцна та довговічна, маючи м'яку та гладку структуру тканини практично не мнеться, чудово вбирає вологу та добре пропускає повітря, в процесі експлуатації довго зберігає свій початковий зовнішній вигляд. Постільна білизна дуже зручно використовувати влітку, позаяк замість підковдри входить легка вафельна покривало-піке, що за щільністю схоже на щільне простирадло.
У нашому інтернет-магазині Zerontextile представлені комплекти постільної білизни різних розмірів із різними малюнками та колірними рішеннями. У нас ви зможете підібрати комплект постільної білизни гарної якості за доступною ціною, провідних виробників Туреччини під інтер'єр своєї спальної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zeron |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 50 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 230 см |
| Довжина підковдри | 260 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підковдра | покривало вафельний |
| Покривало | Вафельний полотно |
- Ціна: 2 288 ₴





