
Постежна білизна — 200х220 підробок +2 наволочки (TM Clasy), Орнамент Туреччина
1 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20271
+380 (63) 933-22-28
Viber - +380 (97) 239-68-78Viber
- +380 (66) 991-40-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Комплект постільної білизни Фланель турецького виробництва TM CLASY. |
Фланелевий набір TM ARAN CLASY складається з високоякісного 100% хлопкаДуже. М’який і приємний на дотик. має такі характеристики, як: зберігає тепло вашого тіла, не викликає алергії, може зігріти вас у холодну пору року, зберігає свій вид під час тривалого використання. Виконані набори у затишній пастій кольоровій гаммі і легко підійдуть під будь-який інтер'єр.
| У нашому інтернет-магазині будь-який покупець зможе підібрати весь необхідний домашній текстль згідно зі своїм смаком і бюджетом! Розмаїття кольорів і малюнків допоможе кожному вибрати те, що йому до вподоби. |
!!! У ДАНИЙ НАБОР НЕХОДИТЬ ПРОСТІНЬ І МИ З РАДІСТЬЮ ПОМОЖУЄМО ВАМ ПОДОРОЖ ПРОСТИ НА РЕЗІНКУ В НЕБЕРЕЖНОМУ ЦВЕТЕ І РОЗМЕРІ НЕОБХІДНОСТИ !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТТ |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Фланель |
| Щільність | 170 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розмір | 50 х70 2 шт |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Склад | |
| Склад | 100% бавовна |
| В наборі | |
| Упаковка | подарункова сумка пвх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴


