Евро розмір:
Підковдра: 200х220 см(1 шт).

|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 120 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | TM Lorine |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 70 % |
| Поліестер | 30 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Вага | |
| Вага | 2.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴






