АКЦІЯ

Постільна білизна Бязь бавовна 200x220 (ТМ LORAN) Almira v4, Туреччина
1 232 ₴
- В наявності
- Код: 18917
+380 (63) 933-22-28
Viber - +380 (97) 239-68-78Viber
- +380 (66) 991-40-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Евро розмір:
Підковдра: 200х220 см(1 шт).

|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | TM Lorine |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Вага | |
| Вага | 2.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 232 ₴


