
Постільна білизна двоспальна Ранфорс бавовна 180х220 (ТМ ZERON EKO),Туреччина
1 122 ₴
- Немає в наявності
- Код: 18572
+380 (63) 933-22-28
Viber - +380 (97) 239-68-78Viber
- +380 (66) 991-40-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Двоспальний розмір:
Підковдра: 180х220 см(1 шт).

| Комплект постільної білизни Ранфорс турецького виробництва TM ZERON. |
| Ранфорс — це інноваційний матеріал, який спочатку був розроблений турецькою текстильною компанією для виробництва постільної білизни |
| Практична білизна з високоякісної бязі (ранфорсу) виробляється під брендом «TM ZERON EKO» за порівняно недорогою ціною. Бавовняна тканина вирізняється особливо міцною та приємною для шкіри фактурою, завдяки щільному переплетенню ниток. Завдяки особливому плетінню та високій якості пряжі, такі вироби довго зберігають естетичний вигляд, не вицвітають, мають гарні експлуатаційні властивості. Вона м'яка та приємна на дотик. Комплекти з ранфорсу — міцна бязь. Довговічна та недороге білизна. |
| Ну і, звичайно, кожен виробник, що поважає себе, подумає про гарне та міцне паковання, яке також є ознакою якісного товару. |
| Оскільки ранфорс був створений насамперед для пошиття спального приладдя, він відповідає більшості вимог, які пред'являються до домашнього текстилю. До позитивних властивостей цього матеріалу можна зарахувати: |
| Екологічно чистий матеріал, склад — 100% бавовна; |
| гарну терморегуляцію (зберігає тепло, дає тілу можливість дихати); |
| гладку матову рівномірну фактуру без вузликів; |
| високу чіткість, яскравість і стійкість принтів; |
| зносостійкість (до 200 циклів прання); |
| практичність, гігієнічність (не вимагає особливого догляду, можна прати в гарячій воді). |
| високу гігроскопічність (об'єм вологи, що вбирається, може становити до 20% від ваги матерії). |
| Висока якість, цікавий дизайн. |
| Весь представлений асортимент від виробника, високоякісний і фабричний пошив. |
| Безліч кольорів і моделей, постійне оновлення, ретельна робота — це все для того, щоб кожен із наших клієнтів завжди зміг підібрати товар на свій смак. |
| Наші моделі можуть порадувати як Вас, так і бути чудовим подарунком, який не залишити байдужою жодну людину. |
| У нашому інтернет-магазині zerontextile. com.ua будь-який покупець зможе підібрати комплект постільної білизни відповідно до свого смаку та бюджету! |
Представлений асортимент — від недорогих моделей і до VIP моделей.
Наші моделі можуть порадувати, як Вас так і бути чудовим подарунком, який не залишити байдужим жодну людину.
Ми працюємо з гуртовими покупцями й тому зробили спільну роботу максимально простою, зрозумілою та зручною.
Ми пропонуємо: швидке та просте оформлення замовлення, оперативне оброблення заявок, своєчасне надсилання товару до транспортної служби, гнучку систему знижок, індивідуальний підхід до кожного замовника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zeron |
| Країна виробник | Туреччина |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Бірюзовий |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Вага | |
| Вага | 2.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 122 ₴




