Топ продаж

Скатертина велюр-жаккард прямокутна 160х220+8 серветок 35*35 Emerald Cream, Туреччина
1 848 ₴
- Немає в наявності
- Код: 17214
+380 (63) 933-22-28
Viber - +380 (97) 239-68-78Viber
- +380 (66) 991-40-28
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шикарна скатертину велюр-жаккард доповнено 8 серветками 35*35
стане вишуканим подарунком і просто відмінним прикраса на ваш стіл. Скатертини турецької фабрики MAISON ROYALE підкорять вас своєю якістю і красою. Скатертина запакована в подарункову коробку преміум класу, також доповнено аксесуарами .
стане вишуканим подарунком і просто відмінним прикраса на ваш стіл. Скатертини турецької фабрики MAISON ROYALE підкорять вас своєю якістю і красою. Скатертина запакована в подарункову коробку преміум класу, також доповнено аксесуарами .Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип виробу | Скатертина |
| Загальна кількість предметів | 9 |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Кількість серветок | 8 шт. |
| Матеріал | Поліестер |
| Основа | Без основи |
| Колір | Сірий |
| Кільця для серветок | 8 шт. |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Виробник | Zeron |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Склад | 100% поліестер |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 220 см |
| Ширина скатертини | 160 см |
| Розміри серветки | |
| Довжина серветки | 35 см |
| Ширина серветки | 35 см |
| Склад матеріалу | |
| Поліестер | 100 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 848 ₴


