
Постільна білизна Saten Strip 160*220 (ТМ ARAN CLASY) Turkuaz, Туреччина
2 266 ₴
- Немає в наявності
- Код: 17137
- +380 (97) 239-68-78Viber
- +380 (66) 991-40-28
Полуторний розмір:
Підодіяльник: 160*220 см (1шт).
Простирадло: 180*240 см (1шт).
Наволочка: 50*70 см (1шт)
Наволочка: 70*70 см (1шт)
Опис: . Постільна білизна «ARAN CLASY» не вигоряє і не втрачає кольору навіть після багаторазових прань, т. к. тканини проходять спеціальну обробку - мерсеризацию. Мета мерсеризації підвищення міцності , надання блиску і шовковистості, поліпшення здатності забарвлюватися. Мерсеризує бавовна це облагороджений бавовна з вишуканим блиском. При цьому фарби стають яскравішими.
Сатинове постільна білизна, мабуть, найпопулярніше серед інших. Сатин – це дуже міцна і приємна тканина, при виборі якого Ви, безсумнівно, не прогадаєте.
Сатин виготовляється з сильно крученої бавовняної нитки. Саме ця сильна скрученность і дає той блиск, який характерний для сатинових тканин. Гладкість поверхні тканини забезпечується тим, що на лицьовій поверхні утворюється настил з основних ниток. Це і дає відчуття блискучою шовковою поверхні.
Переваги сатину:
1. Матеріал добре зберігає форму і майже не мнеться. Це особливо актуально для тих, хто не любить гладити постільна білизна, а також тих, хто не застеляє ліжко покривалом.
2. Сатин, виготовлений з 100% бавовни, не прилипає до тіла і не ковзає по ліжку.
3. На дотик сатин дуже гладкий і прохолодний, немов шовк. Але під час сну ви не замерзнете: ця тканина добре тримає тепло (краще шовку), вбирає піт і «дихає». Гігієнічним воно вважається завдяки 100% натуральної бавовни. Це білизну можна використовувати для теплого і холодного періоду року.
Також на сайті Ви можете подивитися гобеленові покривала, ковдри, махрові і бамбукові простирадла.
Компания “Zerontextile” представляет огромный выбор турецкого фабричного текстиля от самых известных торговых марок.
Весь представленный ассортимент от производителя, высококачественный и фабричный пошив.
Множество расцветок и моделей, постоянное обновление, тщательная работа – это все для того что бы каждый из наших клиентов всегда смог подобрать товар на свой вкус.
Широкий ассортимент товаров по доступным ценам.
Представленный ассортимент ― от недорогих моделей и до VIP моделей.
Наші моделі можуть порадувати як Вас так і бути чудовим подарунком який не залишити байдужим жодного людини.
Ми працюємо з гуртовими покупцями і тому зробили спільну роботу максимально простою, зрозумілою і зручною.
Ми пропонуємо: швидке і просте оформлення замовлення, оперативну обробку заявок, своєчасне відправлення товару в транспортну службу, гнучку систему знижок, індивідуальний підхід до кожного замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aran CLASY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Сатин |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Колір | Синій |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оздоблення та прикраси | смужка |
- Ціна: 2 266 ₴



